Partner Strategiczny – Marma Polskie Folie

Marma Polskie Folie

Przedsiębiorstwo od 30 lat działa na rynku przetwórców tworzyw sztucznych i jest jednym z największych producentów w Europie w tym segmencie. Specjalizuje się w produkcji wyrobów dla sektora rolniczego, ogrodniczego, budowlanego oraz dla branży opakowaniowej.

Grupa Kapitałowa Marma posiada pięć zakładów produkcyjnych w tym zespół ponad 1000 pracowników różnych specjalności, o wysokim zaangażowaniu i kwalifikacjach, stale podnoszonych w ramach szkoleń ogólnych i specjalistycznych.

Biuro Zarządu Marma Polskie Folie mieści się w Rzeszowie w zabytkowej Willi Pod Sową, a zakłady produkcyjne rozlokowane są na terenie Polski południowej: Kańczudze, Nowej Dębie, Wilkowicach, Bielsku-Białej i Kędzierzynie- Koźlu.

Zakład w Bielsku-Białej i Wilkowicach specjalizuje się w produkcji tkanin technicznych, włóknin oraz materiałów medycznych. W Kędzierzynie – Koźlu są produkowane m.in. siatki poliolefinowe i worki wentylowe.

W Nowej Dębie wytwarzane są membrany i ekrany wysokoparoprzepuszczalne dla budownictwa, zaś w Kańczudze folie przemysłowe z dynamicznie rozwijającym się działem opakowań oraz folie agralne do 16 metrów szerokości i folie budowlane.

Trzydziestoletnie doświadczenie firmy pozwala na ciągłe podnoszenie jakości produktów oraz dostosowywanie ich do potrzeb klientów. Nieustanne dążenie do wprowadzania innowacji, systematyczne poszerzanie oferty o nowe produkty, staranny dobór i szkolenie personelu, pozwoliło osiągnąć firmie czołową pozycję w kraju i w Europie.

Pozwoliło to na zintensyfikowanie działań zmierzających do realizacji wizji firmy Marma Polskie Folie jako lidera we wdrażaniu nowych technologii oraz najnowocześniejszych produktów. Dziś zaufanie klientów stanowi najznakomitsze podsumowanie XXX letniego doświadczenia firmy Marma Polskie Folie.