Partner Strategiczny – Lord Jack

Lord Jack to wyjątkowe miejsce w samym sercu rzeszowskiego rynku, które powstało z połączenia prawdziwej pasji do whisky, sztuki kulinarnej i rzemieślniczego piwa.  Pod marką Lord Jack funkcjonują trzy poziomy restauracyjne oraz apartamenty, które nawiązują klimatem do tradycyjnych destylarni whisky.

Restauracja mieści się w starych kamienicach na rzeszowskim rynku. Każde pomieszczenie zostało odnowione i zaadaptowane na potrzeby lokalu, zachowując przy tym jak najwięcej z oryginalnego wyglądu.

Od otwarcia lokal nawiązywał klimatem do tradycyjnych destylarni whiskey. Wyjątkową atmosferę zapewniają m.in. detale takie jak dębowe beczki, stylizowane na butelki słynnego trunku, żyrandole czy fotele w oryginalnym kształcie. Lord Jack może pochwalić się trzema poziomami restauracyjnymi, trzema barami oraz patio, które jest dostępne dla klientów restauracji w sezonie letnim.

Lord Jack to także stylowe apartamenty dostępne dla gości, mieszczące się nad częścią restauracyjną.

Spośród około 200 butelek, w asortymencie znajduje się whiskey Jack Daniel’s Single Barrel Select, która została wyselekcjonowana i rozlana specjalnie dla restauracji.

Lokal stawia na piwo rzemieślnicze i regionalne. Największy multitap w południowej Polsce, liczący 32 krany piwne oraz 16 kranów z możliwością butelkowania znajduje się właśnie w Lord Jack.

Wśród alkoholi wyróżnić należy także wyjątkowe giny i rumy. W karcie napojów można znaleźć szeroką gamę klasycznych drinków i koktajli, ale i również specjalne pozycje tworzone na bazie whiskey.