Partner Strategiczny – Dworzysko Park

Dworzysko Park to nowa inwestycja firmy BESTA. Osiedle mieści się przy ulicy Technologicznej w Rzeszowie. Nazwa nawiązuje do sąsiednich terenów zielonych oraz Parku Naukowo – Technologicznego DWORZYSKO.

Osiedle stanowią 4 nowoczesne budynki, z podziemnymi halami garażowymi, terenami zielonymi oraz placami zabaw. Inwestycja charakteryzuje się dobrze przemyślaną, nowoczesną zabudową, wysoką jakością wykonania oraz dużą, zieloną przestrzenią. W projekcie uwzględniono potrzeby mieszkańców odnośnie komfortu i wygody.

Na parterze zlokalizowano mieszkania z ogródkami, natomiast na wyższych piętrach – z loggiami lub tarasem. Wszystkie mieszkania zaprojektowano w sposób funkcjonalny, nowoczesny i wygodny dla mieszkańców. Zróżnicowany rozkład oraz metraż mieszkań zaspokoją rozmaite gusta i potrzeby. Dla wygody mieszkańców na parterze przewidziano lokale usługowo-handlowe.

DEWELOPER I GENERALNY WYKONAWCA

BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane to firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku polskim i europejskim. Dzięki tysiącom wybudowanych mieszkań w Polsce i za granicą, BESTA zna potrzeby oraz oczekiwania Klientów. Wychodząc im naprzeciw, spełnia marzenia o własnym apartamencie. Firma przykład duża wagę zarówno do jakości i funkcjonalności, jak i estetyki oraz komfortu przyszłych mieszkańców.