Lord Jack w gronie partnerów Festiwalu

Lord Jack Rzeszów jest z nami od początku Festiwalu. Nie inaczej jest w tym roku ????

Jak wiecie dobre kalorie muszą się zgadzać, dlatego cieszy nas coroczna współpraca ????

Dlaczego❓

Bo Lord Jack to wyjątkowe miejsce na mapie Rzeszowa, które powstało z połączenia prawdziwej pasji do whiskey, sztuki kulinarnej, muzyki i miłości do Harleya Davidsona.

Restauracja znajduje się w starych kamienicach na rzeszowskim Rynku, gdzie każde pomieszczenie zostało odnowione, zachowując oryginalny wygląd. Atmosfera lokalu nawiązuje do tradycyjnych destylarni whiskey, a detale, takie jak dębowe beczki, stylizowane butelki i oryginalne fotele, dodają uroku.

Lord Jack oferuje trzy poziomy restauracyjne, trzy bary i letnie patio. Restauracja posiada również stylowe apartamenty nad częścią restauracyjną.

Lord Jack to doskonałe miejsce na rodzinne obiady, spotkania z przyjaciółmi, biznesowe spotkania i imprezy okolicznościowe. Kuchnia to połączenie tradycyjnych polskich smaków z elementami kuchni amerykańskiej.

W asortymencie znajduje się szeroki wybór whiskey, w tym unikatowa Jack Daniel’s Single Barrel Select.

Lokal słynie także z wielkiego multitapa z różnorodnymi piwami rzemieślniczymi i regionalnymi. Bogata karta napojów oferuje także klasyczne drinki oraz specjalne kompozycje oparte na whiskey.

Na pewno warto wybrać się do ”Lorda”, m.in. podczas festiwalowego pobytu w Rzeszów – stolica innowacji!