Atrakcje

Rzeszów BIKE Festival to kumulacja wszystkiego co jest związane z rowerami! Wydarzenie, które łączy sport, rekreacje, ekstremalne widowisko, kulturę i historię. To spędzenie czasu wśród znajomych, zakręconych na punkcie dwóch kółek ale również spotkanie z osobami które chcielibyśmy do tego zachęcić. Poprzez bogaty program wydarzenia sprawiamy, że impreza rowerowa może stać się atrakcyjna dla każdego! Sprawdź co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!

Dirt Jumping

To z pewnością będzie największe widowisko podczas Rzeszów BIKE Festival!

W samym centrum Starówki, na rzeszowskim Rynku wystąpią Szymon i David Godziek wraz z całą polską czołówką sceny Dirt: Marcin Rot, Przemek Abramowicz, Tomek Krzemiński, i zaprezentują najwyższe loty akrobacji rowerowych na specjalnym torze. Skoki na wysokości 6 m wprowadzą wszystkich w euforyczny nastrój. Nie może być inaczej jeżeli zawodnicy skaczą nad głowami widzów i wykonują takie akrobacje jak „Double backflip”, „Superman” czy obroty 720!

Kiedy ? 11.07 / NIEDZIELA / RYNEK !

Chcesz wiedzieć więcej o braciach Godziek?

Odwiedź Godziek Brothers: Niezwykła historia rowerowych braci (redbull.com) i przekonaj się że warto nas odwiedzić!

Backpacking - Piotr Strzeżysz_

Coraz bardziej popularna forma spędzania czasu na rowerze to podróże z sakwami w nieznane. Taką formę spędzania nie tylko wolnego czasu ale życia ma Piotr Strzeżysz. Postać nietuzinkowa, która zachwyca podejściem do życia i formą jego spędzania. A jeśli ma to związek z rowerem to jest to dokładnie temat na Rzeszów BIKE Festival!

Kiedy słyszę słowo dom, to nigdy nie widzę budynku. Dom to jednak jest miejsce ale miejsce które jest we mnie” – Piotr Strzeżysz, będzie osobiście naszym gościem w 1 dzień Festiwalu o godzinie 13:00. Już nie możemy się doczekać tej historii i rozmowy z człowiekiem, który „nigdy nie chce dojechać”!

Kiedy ?

10.07 / SOBOTA / PARK SYBIRAKÓW !

 

Bicykle_

Pokaz jazdy na historycznych rowerach to element imprezy, który z pewnością pobudzi uśmiech i wzmaga podziw! Ewolucje na ogromnych Bicyklach to umiejętność która zaskakuje. Nawet freestyle jest możliwy na historycznych rowerach…

W dodatku przedstawienie historii powstania i ewolucji rowerów będzie potwierdzeniem że Rzeszów BIKE Festiwal również uczy! Całość oczywiście z dużą dawką humoru, dzięki czemu nie będziesz chciał oderwać oczu! A może sam chciałbyś się przekonać czy jazda na Bicyklu była i jest trudna? Będziesz miał taką możliwość!

Kiedy ?

11.07 / NIEDZIELA / RYNEK !

TREK Test Day
TREK Bikeshop TEST DAY powraca!
Wydarzenie organizowane przez ekipę Bikeshop Rzeszów w 2019 r. spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem dlatego powracają jeszcze mocniej! Łączymy siły aby stworzyć jedyne takie wydarzenie w mieście.
W Sobotę w Parku Sybiraków odbędą się testy rowerowe marki TREK oraz szereg atrakcji rowerowych i nie tylko. Na zwycięzców w zawodach MTB czekają atrakcyjne nagrody!
 
Szczegóły znajdziesz na Bikeshop Rzeszów | Facebook
Trial Show

Trial Show to pokaz akrobacji rowerowych gdzie równowaga i pełna kontrola zrobi wrażenie na nie jednym widzu! Rozmiary przeszkód do pokonania są z pewnością dla każdego z nas nie możliwe do przejechania. A jednak się da i to w bardzo efektowny sposób. Połączenie Dirtu i Trialu na najwyższym poziomie? Tego jeszcze w Rzeszowie nie było! Będzie podczas Rzeszów BIKE Festival!

Kiedy ?

11.07 / NIEDZIELA / RYNEK !

Akademia Bezpiecznego Rowerzysty

Zgodnie z ideą iż Rzeszów BIKE Festiwal również uczy, w Sobotę w Parku Sybiraków będzie ogólnodostępny tor dla dzieci z przeszkodami. Modułowy pumptrack, równoważnie i inne przeszkody będą świetną atrakcją dla dzieci, które z pewnością nauczą się równowagi i stabilizacji na rowerze podczas jazdy. Całość zabezpieczona przez instruktorów z możliwością bezpłatnego wypożyczenia sprzętu i kasku.

Twoje dziecko nie będzie się nudzić! Twoje dziecko nie będzie chciało wracać do domu!

Kiedy ?

10.07 / SOBOTA / PARK SYBIRAKÓW !

Strefa food truck-2

Skoro Festiwal to i Food Tracki ! Podczas 2 dni wydarzeń z pewnością nie będziesz głodny! Różnorodne menu i zawsze atrakcyjna forma „gotujących samochodów” będzie dostępna dla Was w trakcie Rzeszów BIKE Festival!

10.07 / SOBOTA / PARK SYBIRAKÓW

11.07 / NIEDZIELA / RYNEKZABAWY dla dzieci

Dmuchanych zabaw typu zjeżdżalnia itp. dla najmłodszych nie mogło zabraknąć. To kolejna atrakcja, która zawsze cieszy się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Podczas 2 dni Festiwalu będą dla Was dostępne atrakcje, które z pewnością urozmaicą cały dzień.

10.07 / SOBOTA / PARK SYBIRAKÓW

11.07 / NIEDZIELA / RYNEKAfterBikeParty (1)
b-Art i Trimerida z ekipy Get Me High na pewno mocno Was pobudzą do rywalizacji a tuż po niej zapewnią miłą regenerację! Food Trucki, różne napoje, Afro house, deep house i electro!
 
Zaplanujcie głośną, rowerową sobotę aż do ciszy nocnej! 
 
Kiedy ? 10.07 / SOBOTA / Park Sybiraków
POWER
Konkurs organizowany wspólnie z ekipą Bikeshop Rzeszów, który polega na… trzymaniu roweru Enduro na wyprostowanych rękach na czas! Jeśli nie masz wystarczająco siły w nogach to nic straconego. Wykorzystaj swój POWER w rękach i walcz o ciekawą nagrodę! 
 
Kiedy ? 11.07 / NIEDZIELA / RYNEK !
 
Zapisy w niedzielę na stoisku Bikeshop.